Kategorie:

Modny kolor włosów – bardzo jasny blond

Avatar
Opublikowane przez ZuzannaWROBEL

Blondynka zawsze będzie modna, a wersja najjaśniejszych blond włosów jest szczególnie popularna w tym sezonie.

Podobno mężczyźni wolą blondynki, ale o kobietach o blond włosach jest dużo żartów i anegdot.

Niezależnie od tego tysiące kobiet wciąż marzy o nałożeniu na głowę szoku z idealnie białych, pięknych włosów. Z biegiem lat trendy w modzie dowiodły, że biały kolor włosów jest odpowiedni dla każdej kobiety, ważne jest, aby wybrać odpowiedni odcień.

Powiedzmy, że jasny blond odcień jest idealny do szarych garniturów i strojów, a także do chłodnych odcieni skóry. Jak widać na przykładzie Kim Kardashian, najlepsze opcje dla południowego typu wyglądu.

Jeśli zdecydujesz się na drastyczne zmiany koloru włosów z ciemnego na blond, zawsze szukaj sprawdzonego fryzjera. Nie rób tego sam w domu.

Co więcej, podczas jednej wizyty w salonie nie będzie można całkowicie rozjaśnić włosów do bieli. Aby zabezpieczyć ten proces, musisz kilkakrotnie odwiedzać kreatora w odstępach od dwóch do trzech tygodni.

Zwróć także uwagę na kolor brwi. Zbyt ciemny kolor brwi na tle bardzo jasnej blondynki będzie wyglądał jak karykatura.

Oczywiście o farbowane włosy trzeba dbać. Jak wiadomo, barwniki odporne na chemikalia osłabiają pasma włosów i uszkadzają ich strukturę. Bardzo ważne jest regularne przyjmowanie witamin na wypadanie włosów i maskowanie.

Witaminy są niezbędnymi elementami do utrzymania pełnoprawnego życia ludzkiego. W szczególności od nich zależy stan włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
1 + 8 =