Kategorie:

Wielobarwne włosy na jeden dzień

Avatar
Opublikowane przez ZuzannaWROBEL

Kolorowe pasemka na włosach sprawiają, że świat jest przyjemniejszy. Ta fryzura jest świetna na wakacje.

Mocno ubarwione włosy nie są już uważane za całkowite szaleństwo. Dzięki gwiazdom, które uwielbiały kolorowe pasemka na włosach, stało się to bardzo popularne. Jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na ciągłe noszenie kolorowych włosów.

Razem z Akademią Vladimira Tarasiuka w Odessie chcemy zaoferować Ci farbowanie włosów na różne kolory przez określony czas na specjalne wydarzenie lub wakacje. Jak to zrobić?

Puder jest jednym z najpopularniejszych krótkoterminowych farb do włosów. Puder występuje we wszystkich kolorach tęczy i ma wygląd przypominającego kamień proszku lub kostek. Aby uzyskać właściwy kolor włosów, należy je przetrzeć proszkiem.

Kolory najlepiej sprawdzają się na jasnych włosach, ale można uzyskać efekt blasku również na ciemnych włosach. Kolor utrzymuje się do pierwszego umycia szamponem i nie ma problemu z usunięciem. Możesz malować proszkowo pojedyncze pasma w różnych odcieniach.

Piana jak proszek pomoże Ci tęcze na włosach przez cały dzień. Oczywiście najlepsze efekty uzyskasz przy jaśniejszych odcieniach, ale dostrzeżesz też wyraźny odcień na ciemniejszych pasmach. Pianką można farbować całkowicie lub pojedyncze pasemka. Całkowicie zmywa się po 3-5 myciach głowy, aw przypadku włosów suchych efekt może się utrzymywać dłużej. Pianka dobrze farbuje włosy, ale trzeba uważać na ręce czy ręczniki, bo bardzo trudno je zmyć.

Włosy w sprayu działają jak farba. Jest rozpylany na włosy, aby uzyskać intensywny kolor, który zmywa się po pierwszym kontakcie z wodą. Niestety efekt nie jest tak zauważalny w porównaniu z innymi metodami. Spray trudno rozprowadzić równomiernie na włosach, a także ma tendencję do opadania. Spray jest dobry, gdy potrzebujesz zrobić fryzury do zdjęć na blond włosach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
12 + 9 =